Hearthstone Heroes of Warcraft

13.4.29349

5.0

4

Warcraft evreninde kart düelloları

118.6k

Bu uygulamayı oyla

Hearthstone Heroes of Warcraft tüm dünyadan rakiplerinize karşı heyecan verici düellolarda meydan okuyabileceğiniz bir ticari kart oyunudur, burada strateji ve dikkatli planlama ise zaferin anahtarıdır.

Hearthstone Heroes of Warcraft'ın oyun kurgusu Magic: The Gathering gibi bu türdeki diğer oyunlara benzerdir. Her turda oyuncular ekstra puan alırlar ve bu puanları ne kadarını tükettiklerine bağlı olarak farklı kartları oynamak için kullanırlar. Rakibinize saldırması için yaratıkları çağırabilirsiniz, büyü yapabilir ya da rakibinizin hayat puanlarını bitirecek son vuruşu yapmak için tüm güçlerinizi birleştirebilirsiniz.

Çevrim içi kişilere meydan okuyabilir ya da bilgisayara karşı oynayabilirsiniz, ancak en ilgi çekici oyun modu Arena'dır. Burada iskambil destenizi oluşturursunuz ve mümkün olduğunca çok fazla düelloda hayatta kalmaya çalışırsınız.

Hearthstone Heroes of Warcraft'ın en önemli özelliği diğer oyunculara karşı olan düellolardır; ancak hepsi bu kadar değil. Aynı zamanda kartları satın alabilir ve kendi iskambil destenizi oluşturmak için kartları toplayabilirsiniz; oyunun önemli bir ögesini oluşturur. Bunları satın almak amacıyla ihtiyacınız olan parayı kazanmak için düelloları kazanabilir ya da onları satın almak için gerçek para kullanabilirsiniz.

Hearthstone Heroes of Warcraft muhteşem bir ticari kart oyunudur, muhtemelen türünde en iyisidir. Aslında, tek problem oyun o kadar iyidir ki zamanınızın çoğunu burada tüketebilirsiniz. (Deneyimden dolayı yazıyoruz.)
Notlar

Cihazınızın hafızasında en az 500 mega bayt boş alan gerektirir.

Gereksinimler

Android 4.0 ya da üstü sürüm gerektirir.

Uptodown X